GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skål 5155411

nr 515 5411

Skål

på fot, 1800-tal, bemålat, höjd: 14 (nagg)

Utrop:

100 kr

Såld:

2.700 kr

tisdag 25 mars 2008
kl 16:52:16